غير متوفر
غير متوفر
  • الموديل: Lens Filters
  • SKU: 10255
220.00
السعر شامل الضريبة
Product Description:
Applicable model: For OSMO POCKET 3
Material: aluminum frame+optical glass lenses
Net weight: 2g/tablet
Filter size: 23 * 18mm
Packaging size: 64 * 45 * 15mm (single package)/72 * 52 * 16mm (three/four sets)/72 * 72 * 16mm (six piece set)